Jautāt Uzdot jautājumu

Skatuves – tās nav tikai dekorācijas

Ja jūs esat nopietni izlēmuši uzstādīt pilnvērtīgu skatuvi, tad, protams, vispirms jums prātā nāk vienkāršākie komponējumu varianti. Visiem labi zināms, ka jebkura teātra neatņemama atribūtika ir dekorācijas. Šis senākais cilvēces izgudrojums praktiski nav mainījis savas sākotnējās formas kopš savas rašanās laikiem un faktiski spēj pārvietot izrādes darbību uz jebkuru zemeslodes vietu. Protams, mūsdienu tehnoloģijas ļauj izveidot krāšņuma ziņā neredzētas skatuves dekorācijas, taču attiecībā uz patiesiem teātra vērtētājiem vai arī cienītājiem, kuri izlēmuši izmēģināt spēkus sava teātra izveidošanā, šis variants netiek uzlūkots kā paši svarīgs. Pie tam, ne vienmēr tehnoloģijas spēj pārraidīt tās jūtas un emocijas, kuras attēlos vienkāršas, zīmētas un statiskas dekorācijas, pie kam ārkārtīgi krāšņa un dzīva, kad tā kalpo par fonu īstu teātra mākslas meistaru sniegtai izrādei. Šādas skatuves konstrukcijas ir izgatavojamas praktiski ar rokām, izņemot pārmērīgi lielas un sarežģītas, dinamiskas dekorācijas.

Skatuves uzstādīšana un regulēšana

Praktiski jebkurā mācību iestādē ir aktu zāle ar nelielu skatuvi, kuru dekorācijas spēj viegli pārvērst īstā arēnā labām izrādēm. Taču patiesībā, lai sarīkotu plaša mēroga svētkus un festivālus, ir nepieciešamas viskvalitatīvākās iekārtas. Pat tādām un elementārām lietām kā skaņa un gaisma vienkāršajam pilsonim ir vajadzīga profesionāla pieeja. Ja jūs esat plaša pasākuma projekta organizētājs un vēlaties sarīkot uguņojošu un krāšņu šovu, kompānijas M Lite speciālisti jums palīdzēs:

  • Uzstādīt jebkuru jums vajadzīgo izmēru skatuves gan telpās, gan ārpus tām.
  • Izvēlēties kvalitatīvas dekorācijas, atbilstošas pasākuma tematikai un mērķim.
  • Uzstādīt skaņu un gaismu, teicamu akustisko pavadījumu un gaismas efektus projekta budžeta ietvaros.
  • Palīdzēs izvēlēties citas skatuves konstrukcijas, kas nepieciešamas pasākuma vadīšanai.

Nav vērts paļauties uz izdošanos un veiksmi, vēl jo vairāk, ja pasākums ir ļoti nozīmīgs tieši jums, jūsu draugiem, vai pat pilsētai un valstij, kurā jūs dzīvojat! M Lite profesionāļi uzņemsies atbildību par svētku norises, koncerta un jebkura cita pasākuma visu tehnisko aprūpi!